Výbory ve struktuře IGU

Složení odborných výborů čps v období 2015–2018
(stav k 22. 11. 2018)

Průzkum a těžba
předsedkyně Hamršmídová Jana, RNDr. hamrsmidova@mnd.cz
Klempa Martin, Ing. martin.klempa@vsb.cz
Uskladnění plynu
předseda Kopal Lukáš, Mgr. lukas.kopal@innogy.com
Luner Karel, Ing. luner@gasstorage.cz
Wolff Jiří, Ing. jiri.wolff@sppstorage.cz
Přeprava
předseda/předseda TC Slabý Martin, Ing. martin.slaby@ppdistribuce.cz
secretary TC Slabý Michal, Ing. michal.slaby@net4gas.cz
Crha Petr, Ing., CSc. petr.crha@ceps-as.cz
Herman Václav, Ing. vaclav.herman@net4gas.cz
Holý Miroslav, Ing. miroslav.holy@net4gas.cz
Kodada Pavel, Ing. pavel.kodada@net4gas.cz
Komorous Ivo, Ing. ivo.komorous@net4gas.cz
Koutný Petr, Ing. Petr.Koutny@net4gas.cz
Krása Tomáš, Ing. tomas.krasa@innogy.com
Kubálek Jan jan.kubalek@net4gas.cz
Mizera Jiří, Ing., CSc. mizera47@gmail.com
Pařízek Petr, Ing. petr.parizek@ceps-as.cz
Pavelková Romana, Ing. romana.pavelkova@net4gas.cz
Petržilka Oldřich, Ing. oldpet@seznam.cz
Skoupý Aleš, Ing. ales.skoupy@net4gas.cz
Tichý Miroslav, Ing. miroslav.tichy@net4gas.cz
Vágner Lumír, Ing. vagner@streicher.cz
Zajíček Petr, Ing., MBA petr.zajicek@moraviags.cz
Distribuce
předseda Čagala Libor, Ing. libor.cagala@innogy.com
Cibulka Martin cibulka@mopl.cz
Ježek Jiří, Ing. jiri.jezek@innogy.com
Foltýn Jan, Mgr. jan.foltyn@innogy.com
Hovorka Jan jan.hovorka@innogy.com
Humhal František, Ing. frantisek.humhal@innogy.com
Kolář Vladimír, Ing. vladimir.kolar@innogy.com
Krása Tomáš, Ing. tomas.krasa@innogy.com
Lenhart Milan, Bc. m.lenhart@vag-group.com
Mertlík Stanislav, Ing. stanislav.mertlík@innogy.com
Novák Petr, Bc. petr.novak@ppdistribuce.cz
Opletal Jan, Ing. opletal@tesydo.cz
Pahorecký Jakub jpahorecky@gmail.com
Štefl Petr, Ing. petr.stefl@cgoa.cz
Váša Milan, Ing. milan.vasa@eon.cz
Užití plynu
předseda Žákovec Jan. Ing. jan.zakovec@ppas.cz
Havlů Michal, Ing. michal.havlu@szutest.cz
Novák Pavel, Ing. pavel.novak@cgoa.cz
Schauhuberová Markéta, Ing. schauhuberova.marketa@seznam.cz
Šimek Jiří, Mag. jiri.simek@innogy.com
Voříšek Tomáš, Ing tomas.vorisek@svn.cz
Žahourek Jiří, Ing. zahourek@mbox.dkm.cz
Udržitelnost
předseda Buryan Petr, prof. Ing., DrSc. petr.buryan@vstcht.cz
Aleš Petr, Ing. alespietro@gmail.com
Lomecký Antonín, Ing. ant.lomecky@gmail.com
Mizera Jiří, Ing., CSc. mizera47@gmail.com
Schovánek Petr, Ing. Bc., MBA, CIA petr.schovanek@innogy.com
Žákovec Jan, Ing. jan.zakovec@ppas.cz
LNG
předseda Chrz Václav, Ing., CSc. vaclav.chrz@chartindustries.com
Jiří Šimek, Mag. jiri.simek@innogy.com
Radek Patera radek.patera@eon.cz
Marketing a komunikace
předseda Konvalina David, Ing. david.konvalina@innogy.com
Výzkum, vývoj a inovace
předseda Libák Radek radek.libak@innogy.com
Filip Martin martin.filip@innogy.com
Kolář Vladimír vladimir.kolar@innogy.com
Koza Václav vaclav.koza@vscht.cz
Lenhart Milan, Bc. m.lenhart@vag-group.com
Prokeš Roman roman.prokes@logica.com
Straka František, doc. Ing., CSc. f.straka@ustavpaliv.cz
Gas Advocacy
předseda Chalupský Martin, Mgr. martin.chalupsky@innogy.com
Gregorovič Aleš ales.gregorovic@innogy.com
Vránek Miroslav miroslav.vranek@ppas.cz
Slavíková Martina martina.slavikova@eon.cz
Eva Immerová immerova@mnd.cz
Kučerová Zuzana zuzana.kucerova@net4gas.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací