Ostatní výbory ČPS

Složení odborných výborů ČPS v období 2015–2018
(stav k 20. 4. 2017)

Legislativní výbor
předseda Dočekal Pavel, Mgr. Ing. pavel.docekal@innogy.com
Benešová Zuzana zuzana.benesova@innogy.com
Coufal Miloš, Mgr. milos.coufal@volny.cz
Dobíšek Marcel dobisek@mnd.cz
Fejgl František, Ing. frantisek.fejgl@innogy.com
Halla Slavomír Mgr. halla@gasstorage.cz
Handrlica Jakub jakub.handrlica2@net4gas.cz
Janeček Martin martin.janecek@innogy.com
Kugler Martin, Ing. martin.kugler@innogy.com
Nečesaný Jakub, Ing., Ph.D. jnecesany@ote-cr.cz
Oršuláková Janka, Mgr. janka.orsulakova@ppas.cz
Szmuda Petr janka.orsulakova@ppas.cz
Šašek Josef, JUDr. josef.sasek@ppdistribuce.cz
Šrámek Jaroslav, Ing. sramek@szutest.cz
Zikeš Petr, Mgr. petr.zikes@eon.cz
Protikorozní ochrana
předseda Thomayer Jan, Ing. jan.thomayer@net4gas.cz
Bimka Petr bimkap@mnd.cz
Člupek Otakar, Ing. ota.clupek@centrum.cz
Dědina Tomáš, Ing. tomas.dedina@innogy.com
Hlinomaz Daniel daniel.hlinomaz@ppdistribuce.cz
Klimeš Cedrik, Ing. cedrik.klimes@eon.cz
Krása Tomáš, Ing. tomas.krasa@innogy.com
Kuklík, Ing. kuklik@szutest.cz
Mrázek Josef mrazek.josef@centrum.cz
Polák Josef, Ing., CSc. polakjos@seznam.cz
Vávra Jan, Ing. jan.vavra@stutak.cz
zástupce Veleta Pavel, Ing. pavel.veleta@innogy.com
Matouš Jan, Ing. jan.matous@tudc.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací