Výbory ve struktuře IGU

Složení odborných výborů ČPS v období 2018–2021
(stav k 22. 11. 2018)

Průzkum a těžba
předsedkyně Hamršmídová Jana, RNDr. hamrsmidova@mnd.cz
Klempa Martin, Ing. martin.klempa@vsb.cz
Uskladnění plynu
předseda Kopal Lukáš, Mgr. lukas.kopal@rwe.com
Luner Karel, Ing. luner@gasstorage.cz
Wolff Jiří, Ing. jiri.wolff@sppstorage.cz
Přeprava
předseda Slabý Michal, Ing. michal.slaby@net4gas.cz
Holý Miroslav, Ing. miroslav.holy@net4gas.cz
Koutný Petr, Ing. Petr.Koutny@net4gas.cz
Pavelková Romana, Ing. romana.pavelkova@net4gas.cz
Distribuce
předseda Čagala Libor, Ing. libor.cagala@gasnet.cz
Cibulka Martin cibulka@mopl.cz
Ježek Jiří, Ing. jiri.jezek@gasnet.cz
Foltýn Jan, Mgr. jan.foltyn@innogy.com
Hovorka Jan jan.hovorka@innogy.com
Humhal František, Ing. frantisek.humhal@gasnet.cz
Kolář Vladimír, Ing. vladimir.kolar@innogy.com
Krása Tomáš, Ing. tomas.krasa@gasnet.cz
Lenhart Milan, Bc. m.lenhart@vag-group.com
Mertlík Stanislav, Ing. stanislav.mertlík@innogy.com
Novák Petr, Bc. petr.novak@ppdistribuce.cz
Opletal Jan, Ing. opletal@tesydo.cz
Pahorecký Jakub jpahorecky@gmail.com
Štefl Petr, Ing. petr.stefl@cgoa.cz
Váša Milan, Ing. milan.vasa@eon.cz
Užití plynu
předseda Žákovec Jan. Ing. jan.zakovec@ppas.cz
Havlů Michal, Ing. michal.havlu@szutest.cz
Novák Pavel, Ing. pavel.novak@cgoa.cz
Schauhuberová Markéta, Ing. marketa.schauhuberova@innogy.cz
Šimek Jiří, Mag. jiri.simek@innogy.cz
Voříšek Tomáš, Ing tomas.vorisek@svn.cz
Žahourek Jiří, Ing. zahourek@mbox.dkm.cz
Udržitelnost
předseda Buryan Petr, prof. Ing., DrSc. petr.buryan@vscht.cz
Lomecký Antonín, Ing. ant.lomecky@gmail.com
Mizera Jiří, Ing., CSc. mizera47@gmail.com
Schovánek Petr, Ing. Bc., MBA, CIA petr.schovanek@innogy.com
Žákovec Jan, Ing. jan.zakovec@ppas.cz
LNG
předseda Chrz Václav, Ing., CSc. vaclav.chrz@chartindustries.com
Jiří Šimek, Mag. jiri.simek@innogy.cz
Radek Patera radek.patera@eon.cz
Výzkum, vývoj a inovace
předseda Ing. Libák Radek radek.libak@gasnet.cz
Filip Martin martin.filip@innogy.com
Kolář Vladimír vladimir.kolar@innogy.com
Koza Václav vaclav.koza@vscht.cz
Lenhart Milan, Bc. m.lenhart@vag-group.com
Prokeš Roman roman.prokes@logica.com
Pracovní skupina pro strategickou komunikaci a vstřícnost
předseda Chalupský Martin, Mgr. martin.chalupsky@innogy.cz
Gregorovič Aleš ales.gregorovic@gasnet.cz
Vránek Miroslav miroslav.vranek@ppas.cz
Slavíková Martina martina.slavikova@eon.cz
Eva Immerová immerova@mnd.cz
Kučerová Zuzana zuzana.kucerova@net4gas.cz
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací